Interactive XBX Fitness Plan » English   
  عضو جديد     تماس با ما
Login

Email:

Password:
کلمه عبور را فراموش کرده اید؟  


Interactive 5BX Physical Fitness
برنامه اینترنتی تناسب اندام ویژه آقایان
Web site
  برنامه تناسب اندام بانوان
خوشحاليم که در Interactive XBX براي اولين بار توانستيم اين امکان را فراهم آوريم که پياده سازي آسان و موثر برنامه تناسب اندام ويژه بانوان ارائه گردد. اين برنامه بدون هيچ هزينه اي در اختيار شما قرار گرفته است، نيازي به وسايل ويژه و يا فضاي زياد ندارد و فقط ١٢ دقيقه از وقتتان را در روز به خود اختصاص خواهد داد. اميد است با اجراي روزانه اين تمرينات به وضعيت موردنظر خود دست يابيد.

برنامه تناسب اندام XBX مبتني بر چهار جدول است و هر يک از جداول مرکب از ده تمرين مي باشد. اين تمرينات ابتدا ساده و به مرور سخت تر مي گردند.

هر جدول شامل ١٢ مرحله است و در مجموع ٤٨ مرحله وجود دارد. بر اساس سن شما مرحله متناسب در اين جداول انتخاب خواهد شد. علاوه بر تمرينات منظم، دو تمرين تکميلي هم براي جداول ١، ٢ و ٣ وجود دارد که هنگام انجام تمرينات به آنها نيزاشاره خواهد شد. اين تمرينات براي ماهيچه هاي پا و قوزک پا و ماهيچه هايي است که در ترکيب ظاهري بدن اثر مطلوبي مي گذارند.

Interactive XBX اين امکان را فراهم آورده است که شما مي توانيد به سادگي به صورت روزانه تمرينات خود را دنبال نموده و ميزان پيشرفت خود را نيز ثبت نماييد.

بازيابي اطلاعات از اين جداول، دنبال نمودن مراحل و تايين مرحله براي هر روز، مشخص نمودن تعداد تمرينات براي هريک از تمرينات روزانه و همچنين زمان لازم براي اجراي هر يک از آنها، خدماتي است که در اين وب سايت به شما ارايه مي شود.

جهت آشنايي با روش انجام تمرينات ، لطفا به صفحه روش انجام تمرينات مراجعه نماييد.
لطفا پيش از شروع تمرينات، قوانين انجام تمرينات تناسب اندام را حتما مرور نموده و مطمـﺋن شويد که اين تمرينات براي شما مناسب مي باشند.
Diet Plan
برنامه رژیم غذایی
برنامه رژیم غذایی اینتراکتیو اکس بی اکس متناسب با شرایط فیزیکی هر یک از اعضا، امکان کاهش وزن را نیز همراه با اندامی متناسب فراهم مینماید...
خانه  | هدف از انجام تمرينات  | چگونه تمرينات موثر خواهند بود  | چگونه اين برنامه تناسب اندام بوجود آمد  | رو ش انجام تمرينات  | قوانين انجام تمرينات  | برنامه رژیم غذایی
عضو جدید  |  تماس با ما  | شرايط کاربرى
Web Design and Hosting by SunProWeb.com: Toronto Web Design & Development Company